Svadobný fotograf pre celé Slovensko.

Studio M13 - Hair & Beauty

Najlepšie vlasové štúdio v meste. 

Studio M13 - Hair & Beauty

Lounge2Live cafe & cocktail

Fotenie nového Miesta v našom meste - Cocktail bar, bolo veľmi príjemné. Podnik Lounge2Live založil rozhľadený človek s dlhoročnými skúsenosťami zo zahraničia. Vytvára podnik plný života, kde sa spája zábava s oddychom a vynikajúcimi kokteilmi. Miesto kde si každý nájde kúsok svojho nesplneného sna...

Lounge2Live

San Francisco

Zdravím všetkých priaznivcov fotografie. Vitajte na mojom fotoblogu, kde prezentujem časť mojej tvorby. V tejto sekcii sú fotky zo San Francisca v Kalifornii, kde som bola dvakrát sezónne pracovať. San Francisco je moderné mesto s mrakodrapmi, ale aj so zaujímavou viktoriánskou architektúrou. Prešla som viac miest v USA ako Chicago, Los Angeles, Las Vegas, ale žiadne mi neučarovalo ako San Francisco, preto sa podelím aspoň so zopár fotografiami z tohto fascinujúceho miesta.

každé ráno hmla v zálive San Francisca, v pozadí most Bay Bridge

Love Parade, San Francisco 2005

Love Parade sa uskutočnilo v lete 2005. Chcem sa s Vami podeliť o zážitok z tejto akcie. San Francisco je zmes kultúr, jazykov a rôznych ľudí. Tento blog je moja reflexia z Love Parade. Nechcela som aby fotky boli príliš popisné a reportážne, ale snažím sa ponúknuť divákovi aj trocha iný pohľad. Hrala som sa s gradáciou a rytmom opakovania výseku z fotografie. Fotoblog som neskôr využila aj počas štúdia na vysokej škole v ateliéri intermediálnej tvorby pod vedením doc. akad mal.Pavla Ruska,Art.D.

Pinterest
Navštívte nás v Google+